叮咚加速器IP

叮咚加速器

101 Okey - İnternetsiz

休闲 | 22.6M

101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 101 Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna. Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.

101 Okey Özellikleri:
- Google Game Play Service,
- Başarılar,
- Sıralamalar,
- İstatistikler,
- Görevler,
- Seviyeler.

Ayarlar:
- Katlamalı / Katlamasız seçeneği,
- Oyun Hız Ayarı,
- Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Okey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaç mümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonunda en az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalan taşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 = üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taş kalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlaması ile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur (örnek: 3, 5, 7, 9 veya 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesine kadar sürer.

Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesinden sonra dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır. Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tane taş açık durur. Bu açık taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyun saat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan başlar ve bu oyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Her sırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker ya da bir önceki oyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğer elindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir (dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açınca elindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğer oyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savar. Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş atarak tamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmak zorundadır.

El açmak için en az 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizde aynı numaralı değişik renklerden 3 veya 4 adet set (örnek olarak siyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) ve!ya aynı renklerden sıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir sette minimum 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesi için oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış gerekir. Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir hem de diğer açılmış setlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden önceki oyuncunun attığı taşı alırsa bu aldığı taşı kullanmak zorundadır. Eğer bu atılan taşı alan oyuncu henüz elini açmamış ise bu taşı aldığı zaman elini açmalı ve açtığı !setlerin birinin içinde bu alınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizde istekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş set oluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerine konur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı ceza puanı verilmez.

Eli açmak için bir başka yol da en az beş çift taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çifte giderek oyun açarsa bu oyunda bir daha normal bir set açamaz. Ancak diğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun içinde çift açarsa bu tur iptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibi oyunlarımızı da deneyebilirisiniz.
101 Okey hd ekranlara sahiptir.
101 Okey plus, 101 Yüzbir Okey plus, Okey 101.

NOT:
- OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAK GÜNCELLENMEZ!

我们的优势

OUR ADVANTAGES

 • 多终端支持

  无论是手机、电脑还是模仿器,都可以使用,兼容种种操作系统
 • 多地域分布

  接纳高质量的动态ip,现在有几十个地域线路可用,ip资源超100万
 • 价格实惠

  在提供稳定服务的同时,享受低价格带来的实惠,谢谢一起有你
 • 定礼服务

  假如您有特定的需求,我们可以按需 定制版本,给您更合适的服务
 • 套餐购置

  PACKAGE PURCHASE

 • 叮咚IP-动态版

  ¥12 /1窗口

  防封性强

  动态IP5个起售,游戏独享

  量大优惠

  50-100个

  200-500个

  500个以上

 • 叮咚IP-安卓版

  ¥15 /1装备

  手机用户

  安卓IP1个起售,手机/模仿器

  安卓优惠

  50-100个

  200-500个

  500个以上

 • 叮咚静态IP-端游版

  ¥15 /1IP

  经济实惠

  静态IP5个起售,单IP可6窗口

 • 叮咚静态IP-手游版

  ¥18 /1IP

  可记忆模仿器

  静态IP5个起售,单IP可6窗口

 • 游戏建议

  CUSTOMER CASE

  联系我们 QQ:178847012 QQ群:164185120
  服务时间:9:00-24:00
  声明:叮咚加速器仅提供加速技能服务,任何使用本软件造成的结果由使用者个人负担,本站不负担任何法律责任。

  叮咚客服

  叮咚售后

  客服热线

  17002772177

  叮咚软件始创于2017年初,我们软件是经过长时间测试后推出至今。聚集其他软件所长于一身。不停优化网络环境为宗旨。为用户提供稳定高速的网络挂机环境而不停在积极。得到了不少用户青睐。在此谢谢广博用户的支持。下面给大家简单介绍下软件功能。软件功能介绍

  叮咚软件是一款网络加速代理游戏历程。多播模式真实IP,一个地域几十个段。IP不连段定期维护调换全新IP。正规电信机房上百万IP库,永世不重复。

  叮咚PC版有二种代理模式

  动态版模式:

  单号单IP,换号IP主动重新分派IP不重复(好比你电脑同时可以开5个游戏窗口,你就需要购置5个IP,也就是一个游戏窗口一个独立的IP,俗称单窗口单IP)。当前游戏完成下线封闭客服端即可完成!主动调换别的一个全新IP功能使用。可以选择固定地域随机可以全国随机。静态版:

  静态版同个IP最多支持6个游戏窗口使用同个IP(调换游戏账号IP稳定,服务器维护才能调换IP)同账号可以!多个地域可以固定选择一个地域。此模式合适做常期挂机不需要频繁调换游戏账号的项目使用。

  叮咚安卓版:

  叮咚安卓版(模仿器内里安装,手机上面安装使用APK)。在模仿器内里,手机上面只需要点击软件即可调换IP,不需要封闭模仿器要么手机。可以固定使用一个IP也可以随机调换IP。安卓版长处是不需要频繁封闭模仿器,导致电脑资源消耗节流时间进步工作服从。安卓版如今推广期间价格优惠,不设置门槛一个起售。软件可以设置全国随机也可以固定地域随机。一键登录使用操作简单。

  叮咚现在拥有几十个地域电信多播机房,腾讯云IP数目上万。固定时间维护调换全新IP池。叮咚IP 全部IP地域IP均为散段IP。A,B,C,D段4个段都不一样,不连段。。散段IP最大的优势是防封效果好。系统检测IP不至于团灭,叮咚IP全部是多播IP机房。可以不定期调换IP库内里的IP。跟其他软件IP模式完全不一样。不连段。不定期调换IP。保证IP重复使用的几率淘汰到最低。保证用户的长处。叮咚IP,一个地域又分为多达30多个A,B段。IP散得不能在散了。

  叮咚软件自带强盛的硬件虚拟功能。修改本机硬件虚拟技能。防备软件检测。多种代理模式多种价格优惠活动。

  如今因业务需要招收下级代理,有类似相关销售履历的小伙伴请联系我详谈。

  本文网址: http://www.99188ak.com/view/202141118382_6546_1103634117/home

  推荐阅读

  tags

  最新发布